FIRMAST

OÜ Coomor Kaubandus tegeleb alates 1998 aastast erinevate toodete impordi ja hulgimüügiga.

Aastal 2018 moodustub meeskond 11-st inimesest ja on täienemisel.

 

Tootevalikuga, mis on aastate jooksul uuenenud, käime ajaga kaasas. Peale IT (infotehnoloogia) tarvikute pakume ka laiemat valikut väikesed kodumasinaid ning on kasvamas kodukaupade valdkond.

Edasimüüjateks on tuntud firmad üle Eesti nagu Telia, Klick, OnOff, Euronics,Expert, Tallinna Kaubamaja jne. ning kaubandusketid nagu Selver, Prisma, Maxima, Rimi, Grossi Toidukaubad, COOP kaubandusketi poed jne.

 

Tootevalikust võib leida: 

* AV JA IT TARVIKUID - kõlareid, (nööp)kõrvaklappe, pulsikellasid, audio-videokassette, erinevaid andmekandjaid, mälukaarte, mälupulki, MP3-4 mängijaid, arvutitarvikuid, hiiri, klaviatuure, audio- , arvuti- ja videoaparatuuri ühenduskaableid, akusid ja akulaadijaid, patareisid, tinte ja toonereid, tahvelarvuteid, foto- ning kaamerakotte, universaalseid kaugjuhtimispulte, seinale kinnitatavad TV ja muu aparatuuri jaoks vajalikke riiuleid jne. 

* KODUTEHNIKAT - veekeetjaid, röstereid, grillid, mikserid, vahvliküpsetajaid, fööne, kaale, blendereid, õhuniisutajaid, juuksesirgendajaid, raseerijaid jne...

* KODUTARBEID - pannid, potid, kaaned, klaasid, taldrikud, kohvikannud, serviisid,noad, kodukeemiat, harjad, kühvlid, nõudepesu vahendid, koristustarbed jne...

 

 Tulge tutvuge meie pakutavate toodetega ka näidistesaalis,aadressil Kassi 14, Tallinn.